topgim

Newsy Gimnazjalistów

Drukuj
Opublikowano

luty

Witamy was w kolejnym numerze naszej szkolnej gazetki. Mamy nadzieję, że budząca się do życia przyroda przynosi wszystkim wiele radości i zapału do podejmowania nowych wyzwań. Tak było z Nami! Przedstawiamy Wam całkiem nową, odmienioną gazetkę "Newsy Gimnazjalistów". 

W tym numerze prouszone zostały tematy związane z twórczością i sukcesami naszych kolegów i uczniów. Wszystko to zostało uzupełnione tematami związanym z życiem naszej szkoły.

Przeczytamy także pracę Szymona Szula, Laureata I nagrody XVI Ogólnopolskiego i Polonijnego Konkursu Literackiego im. Leopolda Staffa w kategorii młodzież do lat 18. Skarżysko-Kamienna, maj 2015. http://www.mck.skarzysko.pl/index.php/rozne-konkursy/konkursy-literackie.        

Zapraszamy do pouczającej lektury!

 

Wednesday the 19th. Gimnazjum w Hyżnem. All rights reserved.